FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL Strona Główna FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL
warto rozmawiać...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja nad 11 Tradycją AA
Autor Wiadomość
romcio 
Administrator


Pomógł: 7 razy
Wiek: 60
Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 656
Wysłany: Sob 03 Lut, 2018 09:47   Dyskusja nad 11 Tradycją AA

11. Nasze oddziaływanie na zewnątrz opiera się na przyciąganiu, a nie na reklamowaniu; musimy zawsze zachowywać osobistą anonimowość wobec prasy, radia i filmu.
_________________
Najlepszym i najskuteczniejszym udziałem w poprawianiu świata jest odnalezienie spokoju w sobie samym.
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Wto 06 Lis, 2018 18:29   

Z tym to wielu alkoholików ma problem, mam i ja :-D :-D :-D :lol: :lol:
Co to jest reklama, a co nie jest reklama?. Osobista anonimowość wobec prasy itd zgadza się. Ale co z tym nie reklamowaniem? Jak reklamować AA by nie reklamować. Jak przyciągać? doszedł jeszcze internet. Trudna sprawa :-( :-( Bo jeżeli ja wyzdrowiałem .......... tu nazwisko i imię adres oraz zdjęcie.
Jest dowód mogę przyjechać, pogadać, pomacać chłopa, a tak??? :-/ lipa. W sieci różne rzeczy piszą, uzdrowiciele, wszystkowiedzacy tylko efekty trudno sprawdzić :-/ No ale cóż, taka tradycja przestrzeganie jej jest moim obowiązkiem. :-D :-D :-D
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
JAN 
przyjaciel forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 673
Wysłany: Wto 06 Lis, 2018 19:04   

należy jedynie odróżnić informacje od reklamy . Np. mitingi Anonimowych Alkoholików odbywają sie tu i tu o tej i o tej,. to jest informacja,.. lecz : tylko u nas dostąpisz uzdrowienia u nas w AA , nasza metoda nasz program gwarantują ci zdrowie przyjaźń i bezpłatną opiekę samego Pana Boga !!! to to jest już reklama hihihih :-D :-D :-D :-D
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Wto 06 Lis, 2018 21:19   

a jeżeli napiszesz bez tego tylko w AA. - u nas masz szansę wyzdrowieć z alkoholizmu, program działa na całym świecie, dzięki niemu wyzdrowiało setki tysięcy alkoholików, a bezpłatną opiekę Boga to kurcze masz bez oglądania się na AA :-D :-D :-D To jak informacja czy reklama? :lol:
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
JAN 
przyjaciel forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 673
Wysłany: Wto 06 Lis, 2018 21:49   

deratyzator napisał/a:
u nas masz szansę wyzdrowieć z alkoholizmu, program działa na całym świecie, dzięki niemu wyzdrowiało setki tysięcy alkoholików,
u nas czyli gdzie ?? dodasz AA i już jest to reklama !! informacja niczego nie zachwala nic nie promuje nie przekonuje . Informacja to suche dane .
To jest coś na podobieństwo niesienia posłania,. to Ty jesteś tym posłaniem,. czyli Twój normalny zwyczajny styl życia cichy skromny miły człowiek, który nie spożywa trucizny,. ale i nie odbiera prawa do jej spożywania innym,.. i nic więcej. :583: :583: :583:
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Wto 06 Lis, 2018 23:14   

A gdzie tu bracie zachwalanie, reklama, przekonywanie?? :-D Sucha informacja. U nas kiełbasa po 106 :-D :-D Może gdzieś jest taniej, może drożej u nas po 106. We Wspólnocie AA wyzdrowiało pare osób, mamy sposób by wyzdrowieć z alkoholizmu, nie gwarantujemy tego Tobie i co Ty z tym zrobisz to Twoja sprawa. My nie gwarantujemy, że każdy u nas wyzdrowieje. :-D :-D :-D Nie namawiamy, nie nakłaniamy nie obiecujemy. Czy to reklama? Czy informacja?
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
JAN 
przyjaciel forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 673
Wysłany: Śro 07 Lis, 2018 09:27   

deratyzator, hihihihi :-D dobra jest braciszku i niech zostanie tak jak jest,. bo my do Wigilii nie skończymy z tym AA, ja uważam że sam symbol AA jest tak już znany na świecie że nie wymaga jakichś zbędnych komentarzy reklamy czy czegoś tam innego , kto bardzo pragnie być zdrowym sam znajdzie i AA i nauczycieli ,.gdy uczeń jest gotowy nauczyciel sie znajdzie , gorsza sprawa jak ktoś szuka aby nie znaleźć,.. hihihihi :-P :-D :-D :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 9