FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL Strona Główna FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL
warto rozmawiać...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: podpartyo
Pią 29 Lip, 2016 08:28
25lat czy jestem alkoholiczka
Autor Wiadomość
paulix19 
przyjaciel forum


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 368
Skąd: polska
Wysłany: Wto 08 Maj, 2018 16:59   

Od dziś jestem na chorobowym
I codziennie modlę się o do noszenie ciąży.
Jestem na lekach podtrzymujące ciaze.
Wierzę że wszystko będzie dobrze.
Ta ciąża to moje błogosławieństwo które dał mi Pan.
_________________
Każdy dobry uczynek, którym obdarujesz innego człowieka w najcięższych chwilach jego życia jest jak płomień rozświetlający mrok rozpaczy ...
 
 
 
Krzyś1965 
przyjaciel forum


Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 02 Lis 2013
Posty: 591
Skąd: Gorzów Wlkp.
Wysłany: Czw 10 Maj, 2018 22:10   

paulix19 napisał/a:
Wierzę że wszystko będzie dobrze.

Wszystko będzie dobrze.Też w to wierzę.Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.
_________________
krzys 65
 
 
 
jolcia870 
przyjaciel forum


Pomogła: 11 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 31 Lip 2016
Posty: 725
Wysłany: Sob 15 Gru, 2018 23:16   

Cześć Paulix, co u Ciebie?
 
 
 
Teder 
przyjaciel forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 91
Wysłany: Sob 09 Lut, 2019 10:30   

Przeczytałem cały wątek i jako mąż alkoholiczki oraz człowiek od niej uzależniony powiem że bardzo dużo mi dał do przemyślenia. Paulix odezwij się - kontynuuj swoją historię.
 
 
paulix19 
przyjaciel forum


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 368
Skąd: polska
Wysłany: Śro 06 Sty, 2021 17:53   

Witam wszystkich dziś poraz pierwszy od dłuższego czasu udało mi się wejść i zalogować
Na wstępie chciałabym wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia Nowo Roczne
I mnie chyba dobrze
Mój synek urodził się zdrowy, że ma już dwa latka
Parę miesięcy temu kupiliśmy dom z mężem, a udało nam się go wyremontować i przed świętami wprowadzić.
Jestem na wychowawczym więc siedzę teraz wraz z, dziecmi w domu
Moje życie całkowicie się zmieniło od paru lat
Pewnie ciekawi was najbardziej jak z alkoholem
Alkohol jest w moim życiu nie będę kłamać ze go nie ma
Myślę że jest ale z umiarem
Nie chleje na potęgę nie użalam się nad sobą nie robię sobie i innym krzywdy
_________________
Każdy dobry uczynek, którym obdarujesz innego człowieka w najcięższych chwilach jego życia jest jak płomień rozświetlający mrok rozpaczy ...
 
 
 
1andy1 
przyjaciel forum


Dołączył: 01 Cze 2017
Posty: 211
Skąd: Wawa
Wysłany: Śro 06 Sty, 2021 18:02   

Dużo pijesz?
 
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Czw 07 Sty, 2021 08:29   

Dziękuję za życzenia. Życzę również wszystkiego najlepszego, radości i miłości. :lol: :-D :-D
Cieszę się że życie ci się układa. :-D Co do alkoholu to nie każdy pijak ma szanse zostać alkoholikiem.
,,Następnie mamy pewnego rodzaju pijaka. Może on mieć na tyle silny nawyk, który stopniowo osłabia go fizycznie i psychicznie.Może to spowodować nawet śmierć.Jeśli ma jednak wystarczająco silny powód - zły stan zdrowia, zakocha się, zmieni środowisko, albo ostrzeże go lekarza - taki człowiek może również przestać pić lub je ograniczyć. Może to być trudne i kłopotliwe i może nawet wymagać medycznej pomocy." To cytat z Wielkiej Księgi AA. Jeżeli potrafisz pić i kontrolować picie to prawdopodobnie nie jesteś alkoholiczką. Diagnozę każdy musi postawić sobie sam. Alkohol jest dla ludzi, którzy potrafią pić. :568: Fajnie że zajrzałaś na forum. Pogody Ducha
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
paulix19 
przyjaciel forum


Wiek: 34
Dołączyła: 06 Sty 2015
Posty: 368
Skąd: polska
Wysłany: Czw 24 Cze, 2021 19:42   

Czytam co napisałam powyżej i chyba nie jest do końca to prawdą
Owszem zmieniło się moje życie na dużo lepsze chodzi o życie materialne
Mąż ma swoją firne6od trzech lat i od razu człowiek odżył i wskoczył na wyższy poziom życia
Mam synka który ma teraz 2,5 roku i strasznie mnie we wszystkim ograniczył. Te dziecko wysysa całą moją moc,energię i chęć fo wszystkiego.
Jest energiczny, nieposłuszny, buntownik.
Mimo ti jest też wesoły łobuz i wie jak udobruchac mnie.
Wszystko w domu niszczy psuje ręce opadają bo człowiek się stara jak może kupuje remontuje a on psuje :-| :-(
No cóż trzeba przeczekać ten stan.
Ale nie do tego chciałam nawiązać
Moje życie na zewnątrz jest piękne idealne wzorowe a nikt nie wie co ze mną jest
Dwa lata temu poraz kolejny skaplikowalam sobie życie i ta yi się ciagnie do dziś
Jeżdżę cały czas nie ustannie fo mojej psycholog przeszło już 7 lat
Ostatnio już nie co tydzień tylko raza na dwa trzy tyg
Alkohol hmm to pewnie niektórych ciekawi
Tak jak napisałam w styczniu jest on w moimi życiu tylko chyba nie fo końca byłam szczera
Pije od ponad trzech lat codziennie nie licząc oczywiście ciąży No wtedy nawet kropelki.
Piję nie w dużych ilościach
Codziennie Pije os 2 do 4 piw w zależności od chęci a na weekend zazwyczaj mocniejsze trunki w większych ilościach.
Uwielbiam pić codziennie wieczorami piwo to jest najlepszy mój moment kiedy mały juz spi a ka szybko lece po piwo siadam wygodnie i oglądam kocham ten stan czuje się w tedy wolna, wyluzowana, schodzi ze mnie stres z całego dnia, nerwy po prostu się wyciszam i dzięki temu też lepiej śpię.
Niestety nawet gdy brałam antybiotyk nie mogłam się powstrzymać żeby choć jednego piwa nie wypić
Może w ciągu miesiąca jest jeden dzień kiedy nic nie wypije.
Nie są tu duże ilości że nie kontaktuję No rano wstaje szykuje dzieci fo szkoły robię śniadanie ogarniam małego sprzątam gotuje o tak cały czas
Jeśli są błędy gdzieś w tekście ti przez to że piszę na telefonie za co z góry przepraszam
Ps jestem jeszcze trzeźwa żeby nie było
_________________
Każdy dobry uczynek, którym obdarujesz innego człowieka w najcięższych chwilach jego życia jest jak płomień rozświetlający mrok rozpaczy ...
 
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Pią 25 Cze, 2021 07:18   

Witaj paulix :-D :-D :-D Cieszę się że napisałaś :-D :-D Alkohol jest dla ludzi. Dla tych którzy potrafią pić. Dla tych którzy potrafią kontrolować picie. Ja nie potrafiłem. Ważne jest czy alkohol zmienia moje życie na gorsze. Jeśli nie masz problemu z alkoholem. Twoje życie jest poukładane, potrafisz skończyć picie w momencie, w którym chcesz to..... We Francji Włoszech picie wina do obiadu czy wieczorkiem jest tradycją. Wypita lampka wina, butelka piwa czy drink nie stanowią o alkoholizmie. Jeśli masz natomiast problem z ograniczeniem picia :-/ jeśli nie potrafisz przestać, jeśli zdarzają Ci się urwane filmy to być może jesteś alkoholiczką. Diagnozę najlepiej postawić sobie samemu. Jeśli jesteś chora na chorobę alkoholową zastanów się czy chcesz z tym coś robić czy dobrze Ci tak jak jest i odpowiada Ci ten stan. Co do kłamstw. Kiedy chlałem to byłem mistrzem w kłamaniu. Doszedłem do momentu kiedy nie potrafiłem odróżnić kłamstwa od fałszu. Jest w sieci test Baltimorski może on pomoże w postawieniu diagnozy?
Żeby nie było to romcio nie ma alkomatu by sprawdzić czy ktoś pisze pod wpływem czy nie.
Dobrego dnia :lol: :lol:
Jak Ci się zachce to pisz :568: :-D :-D :-D
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10