FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL Strona Główna FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL
warto rozmawiać...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogrzeb forum
Autor Wiadomość
kalkulator 
przyjaciel forum


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 44
Wysłany: Pon 04 Cze, 2018 17:49   Pogrzeb forum

Nie wiem dlaczego admin napisał poniższy post w części dla większości niewidocznej.
Cytuję tutaj w całości.

romcio napisał/a:
25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z powyższym dla lepszego zarządzania polityka prywatności i lepszego ogarniecia wszystkiego muszę przenieść obecne forum na domenę akcjasos.pl gdzie znajduje się większość serwisów. Domenę alkoholizm.com. pl likwiduję do dnia 14 czerwca.

Forum będzie pod adresem http://forumalko.akcjasos.pl

Z góry przepraszam za niedogodności w czasie przenoszenia forum. O dacie przenosin i niedostępności forum poinformuje tutaj następnym komunikatem


Stąd też chce pozdrowić całą poprzednią ekipę, której zawdzięczam to, że nie piję alkoholu od wielu lat korzystając z ich porad, doświadczeń i zaleceń.
Gratuluję jednocześnie odwagi odejścia z tego forum i żądania pousuwania nicków tak dla tego forum kiedyś ważnych i pomocnych.
Nie wymieniam nikogo bo lista byłaby długa.
Trzymajcie się gdziekolwiek jesteście.
Was admin już w kosmos wystrzelić nie może.
Szkoda jedynie tej kopalni wiedzy.
Ktoś dobrze gdzie tu napisał, że to jest chyba pierwszy admin, który zjada własne fora.
W wyjaśnienia powodów likwidacji tego forum nie wierzę, ale to już jest tylko moje.

Do zobaczenia na szlaku.
 
 
kalkulator 
przyjaciel forum


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 44
Wysłany: Pon 04 Cze, 2018 19:30   

Ginter napisał/a:
Miałem kolejne objawienie. Bóg przekazał mi w tej wizji, że deratyzator to przygłup i
należy go wywalić z forum. Inaczej wszyscy zginiemy.


Może dlatego Romek forum likwiduje ..... :-D ;-) :-P
 
 
kalkulator 
przyjaciel forum


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 44
Wysłany: Pon 04 Cze, 2018 19:36   

:569: :-D

Aha, najnowsze wieści głoszą, że na to nowe forum, które to zostanie /rzekomo/ przeniesione
rejestracje odbywać się będą jedynie po przesłaniu przez kandydata zaświadczenia
o wyleczeniu z choroby alkoholowej, żeby na nowym pijaki nie zagnieździły się i nie stworzyli kółka różańcowego.
:568: :568: :568:
 
 
kalkulator 
przyjaciel forum


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 44
Wysłany: Pon 04 Cze, 2018 19:41   

http://forum.akcjasos.pl/index.php?redir=1
Szeroko reklamowane jako pierwsze w Polsce teraz jest zżarte przez "korniki"
bo nikt się nim nie przejmuje.
 
 
JAN 
przyjaciel forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 673
Wysłany: Pon 04 Cze, 2018 20:18   

kalkulator, aleś sie brachu rozgadał :shock: , a pomijając stek tych banialuków które wypisujesz to podobno to Ty trzeźwy jesteś,. coś na podobieństwo kolegi Gintera :roll: ,. no to gratuluje tej trzeźwości skazani,.. gratuluje !!!! :-D :-D :-D

skazany- czyli osobnik skazany na rychłą śmieć z powodu nieuleczalnej choroby https://youtu.be/wQyA3qVdGk0 :563: :563:
Ostatnio zmieniony przez JAN Pon 04 Cze, 2018 20:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
romcio 
Administrator


Pomógł: 7 razy
Wiek: 60
Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 656
Wysłany: Pon 04 Cze, 2018 21:37   

no rozgadał się kalkulator :) mądrego to i warto posłuchać :)
_________________
Najlepszym i najskuteczniejszym udziałem w poprawianiu świata jest odnalezienie spokoju w sobie samym.
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 06:17   

Kalkulator to miłe, że martwi Cię życie forum. :-D :-D :-D Zastanawiam się tylko po co na nie przychodzisz(nie pomyśl, że nie chcę byś tu pisał). Jest tyle fajnych forów dla chorych do śmierci alkoholików, klepiących się po plecach, użalających się nad swoją nieuleczalną chorobą. Tutaj wyleczeni zabierają Ci komfort chorowania.
Możesz się zarazić i wyzdrowieć :shock: :shock: :shock: :-( :-( :-( Kalkulator życzę dobrze spędzonego dnia ze swoją choroba :-D :-D :-D
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
romcio 
Administrator


Pomógł: 7 razy
Wiek: 60
Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 656
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 08:07   

Kalkulator pewnie klepsydry już wiesza :lol: :lol: :lol: życzę Ci zdrowia kalkulator, nawet grupa Woronowicza od programu POP twierdzi,że zmienia się podejście do choroby alkoholowej, z bardziej współczesnym myśleniem o uzależnieniu od alkoholu, w którego centrum nie znajdują się tylko osoby pijące najbardziej destrukcyjnie a sama choroba nie jest traktowana jako przewlekła i nieuleczalna. Pozdrawiam
_________________
Najlepszym i najskuteczniejszym udziałem w poprawianiu świata jest odnalezienie spokoju w sobie samym.
 
 
kalkulator 
przyjaciel forum


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 44
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 10:54   

romcio napisał/a:
nawet grupa Woronowicza od programu POP twierdzi,że

Uwiarygodnij to o czym piszesz, podając linki do tych twierdzeń.
Coś Ci się pozmieniało po 15 latach prowadzenia for.
Nie twierdzę, że nie należy iść z postępem, ale Wasza "Trójca" jedynie przyjęła postawę prześmiewczą bez podawania źródeł.
Jeśli nagle Cię oświeciło i ozdrowiło, to należało poprzedniej ekipie poprzez priw
zasugerować zmiany i elastyczność, a to co Ty tu z nimi zrobiłeś wprowadzając na forum swojego kolesia jest zwykłym świństwem i tyle..... a raczej aż tyle.

Nie pozdrawiam :-/
 
 
JAN 
przyjaciel forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 673
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 16:43   

ja przepraszam że tak sie wpasowuje w te wypowiedź kolegi kalkulatora ale zdzierżyć nie mogę najzwyczajniej w świecie
kalkulator napisał/a:
Uwiarygodnij to o czym piszesz, podając linki do tych twierdzeń.
przecież to Ty nie dajesz wiary słowom Romana,. to Ciebie to bardzo ciekawi i poza tym to Ty musisz sie wysilić i poszukać odpowiedzi,.a nie że czekasz aż ktoś Cie przekona lub poda dowody na tacy,. to Ty udowodnij że Roman nie ma racji nie opierając sie na wyświechtanych akademickich argumentach na dodatek zakłamanych :-)
kalkulator napisał/a:
Jeśli nagle Cię oświeciło i ozdrowiło, to należało poprzedniej ekipie poprzez priw
zasugerować zmiany i elastyczność, a to co Ty tu z nimi zrobiłeś wprowadzając na forum swojego kolesia jest zwykłym świństwem i tyle..... a raczej aż tyle.
nie wiem kolego jak dlugo jesteś na forach ale widzę że chyba nie wiele widzisz albo widzisz to co chcesz. Gdy ktoś z odmiennymi poglądami pokaże sie tych bliskich Tobie forach ortodoksyjnych to co Wy tam z taki kolesiem robicie może mi tu powiesz ??bo ja tego doświadczyłem bardzo dobitnie i to wiele wiele razy tak że nie próbuj kłamać,. tam dopiero mozna doświadczyć chamstwa prostactwa i nie będę tu używał wulgaryzmów ale należałoby sie sypnąć tak z grubej rury a tutaj jak chyba zauważyłeś nikt krzywdzony w żadnej formie nie jest bez względu na poglądy czy przekonania,. więc chyba coś Ci sie kolego porąbało że atakujesz Romana za niewinność :cry: :cry: :cry:
Wybacz mi Romcio że ja tak w roli adwokata, gdyż jestem tego świadom że sam sobie byś z kolesiem poradził,. ale tyle razy mnie poniżyli na tych ichnich dobroczynnych forach że normalnie nie mogę sie powstrzymać :evil:
Ostatnio zmieniony przez JAN Wto 05 Cze, 2018 16:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kalkulator 
przyjaciel forum


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 44
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 17:12   

JAN napisał/a:
Wybacz mi Romcio że ja tak w roli adwokata, gdyż jestem tego świadom że sam sobie byś z kolesiem poradził,. ale tyle razy mnie poniżyli na tych ichnich dobroczynnych forach że normalnie nie mogę sie powstrzymać

Właśnie dlatego cię wywalali, bo zwyczajnie łamałeś zasady.
Romcio nie potrzebuje obrońców takich jak ty, a niezależnie od tego,
to powinien ci dać czerwoniaka za łamanie ustalonych przez niego samego obowiązujących tutaj zasad. Jedną z nich jest, że mówi się tylko we własnym imieniu.
Własnym, to nie JEGO imieniu.

Paniał?
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 18:20   

Kalkulator ten post(mówiący o terapeutycznym wyleczeniu z alkoholizmu) jest w temacie -Uzależnienie od alkoholu- Jak wejdziesz na stronę główną kliknij temat -Uzależnienie od alkoholu- Drugi od góry temat - ,,Program ograniczania picia dopuszczony przez PARPA".
Jest tam cytowany tekst ze strony PARPA ,,Idea Programów Ograniczania Picia jest związana z bardziej współczesnym myśleniem o uzależnieniu od alkoholu, w którego centrum nie znajdują się tylko osoby pijące najbardziej destrukcyjnie a sama choroba nie jest traktowana jako przewlekła i nieuleczalna" Pod tym podpisany jest dr Woronowicz i inne guru terapii. Jeżeli koleś to było do mnie, to ja nigdy nie byłem na żadnej terapii więc nie zabieram głosu w tym temacie, mogę jedynie cytować zdania terapeutów. Wyzdrowiałem z alkoholizmu będąc w AA. Acha wszystkie tematy dostępne na stronach Państwowej (nie prywatnej) Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - PARPA strona www.parpa.pl :lol: :lol:
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
JAN 
przyjaciel forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 673
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 19:03   

kalkulator napisał/a:
Właśnie dlatego cię wywalali, bo zwyczajnie łamałeś zasady.
zgadza sie,. zasady wymyślone przez podobnych Tobie chorych osobników , trzeźwych ludzi nie obowiązują żadne zasady, gdyż są na tyle trzeźwi że nie krzywdzą innych bez względu na okoliczności, szanują innych ludzi bez względu na ich poglądy zapatrywania idee wierzenia przekonania i wszystko inne i to jest ta różnica.. kolego sympatyczny :-D Chorym potrzebne są zasady reguły regulaminy recepty bez tego nie potrafią istnieć (nie mylić z ogólnie przyjętymi zasadami współistnienia społecznego) :!: :!:
 
 
kalkulator 
przyjaciel forum


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 44
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 19:36   

ja
powinien ci dać czerwoniaka za łamanie ustalonych przez niego samego obowiązujących tutaj zasad

ty
zasady wymyślone przez podobnych Tobie chorych osobników

No i na tym kończę z tobą koleś rozmowy, bo nie zniżę się już do twojego poziomu
wiedzy ani kultury :-D :-D :-D
 
 
romcio 
Administrator


Pomógł: 7 razy
Wiek: 60
Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 656
Wysłany: Wto 05 Cze, 2018 19:54   

Kalkulator powiedz mi czym ja Ciebie skrzywdziłem, tylko nie chodzi mi o jakichś kolegów, koleżanki, chodzi mi o twoją osobę, nawet Cię człowieku nie znam, nie jestem w żaden sposób z Tobą związany emocjonalnie. Starasz się mi ubliżać a jednak tu jesteś dalej, jeśli chcesz mnie wciągnąć emocjonalna dyskusję. to wybacz nie dam Ci satysfakcji.

Jeżeli chodzi o moje zdrowie to nie masz się co martwić, wyniki mi się stale polepszają nie biorę już także antydepresantów, także przez 15 lat nic się nie stało, czuję się wyciszony, mam pogodę ducha i potrafię się cieszyć z życia takiego jakie mam, moje uśmieszki nie oznaczają, że mam kogoś w poważaniu i nie naśmiewam się z nikogo, a ze tak to odbierasz to powinieneś się raczej zastanowić nad sobą, dlaczego tak jest, a nie nade mną co się ze mną stało przez 15 lat

Mam do Ciebie pytanie, czy masz od lekarza na papierze diagnozę że jesteś alkoholikiem?, bo w przypadku choroby to lekarz wydaje diagnozę a nie pacjent. Powiedz tylko tak czy nie?
_________________
Najlepszym i najskuteczniejszym udziałem w poprawianiu świata jest odnalezienie spokoju w sobie samym.
 
 
JAN 
przyjaciel forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 673
Wysłany: Śro 06 Cze, 2018 10:29   

kalkulator napisał/a:
No i na tym kończę z tobą koleś rozmowy, bo nie zniżę się już do twojego poziomu
wiedzy ani kultury
to zdanie potwierdza tylko to i piszę to z przykrością, że nadal faktycznie jesteś chorym człowiekiem, dokonujesz nadal podziałów ludzi na takich i owakich i nie jesteś świadomy że to jest właśnie przyczyną Twojego uzależnienia ,..koleś ,. dopóki bedziesz sie porównywał lub innych oceniał lub osadzał dopóty jesteś uwięziony w uzależnieniu i nic i nikt temu nie zaradzi ,.koleś ,. uzdrowienie z tego obłędu polega jedynie na zrozumieniu i tego też nikt i nic nie zmieni,.. koleś :-D :-D :-D
 
 
JAN 
przyjaciel forum



Pomógł: 1 raz
Wiek: 67
Dołączył: 04 Kwi 2018
Posty: 673
Wysłany: Śro 06 Cze, 2018 18:06   

Temat jest bardzo trafnie zatytułowany,. bo to forum jest jak pogrzeb starego myślenia, zwłaszcza na temat uzależnienia nie tylko od alkoholu ale i od wszelakiego typu zakłamania jakie wpajano nam ludzikom od zarania dziejów głównie na własny temat, tak że kalkulator pomimo swoich złych intencji trafił w dziesiątkę :-D . :-D :-D
 
 
Ginter 
przyjaciel forum


Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 4
Wysłany: Pon 09 Lip, 2018 07:39   

Zdechło to forum i tyle. Jest admin i kilku przybocznych wyznawców. Trochę cienko.
 
 
romcio 
Administrator


Pomógł: 7 razy
Wiek: 60
Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 656
Wysłany: Śro 11 Lip, 2018 08:50   

powiedział co wiedział :lol: :lol: :lol: :lol:
_________________
Najlepszym i najskuteczniejszym udziałem w poprawianiu świata jest odnalezienie spokoju w sobie samym.
 
 
kalkulator 
przyjaciel forum


Dołączył: 26 Sty 2018
Posty: 44
Wysłany: Czw 12 Lip, 2018 14:12   

https://www.youtube.com/watch?v=dL3nNRvd2N0
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 11