FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL Strona Główna FORUM PORTALU ALKOHOLIZM.AKCJASOS.PL
warto rozmawiać...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: romcio
Pią 25 Paź, 2019 16:02
Jestem mężem alkocholiczki
Autor Wiadomość
kaki 
przyjaciel forum


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 285
Wysłany: Czw 17 Sty, 2019 18:54   

Oceniając Bobbera okiem kobiecym napiszę, że gdybym była wolną laską, to nie odmówiłabym sobie przyjemności poznania właściciela takiego motocykla ;-) :-P :-P :-P

Teder, to fantastyczny projekt - masz cel i to rozwojowy, bo jak Bobbera złożysz, to dopiero Ci się w życiu przygoda zacznie :-) . (tylko na mandaty już oszczędzaj :-D ).
_________________
Jestem, czuję, myślę, działam.
 
 
 
Teder 
przyjaciel forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 91
Wysłany: Czw 17 Sty, 2019 20:52   

Szkoda że tu nie można fotek wstawiać bo bym początek projektu wam pokazał
 
 
Teder 
przyjaciel forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 91
Wysłany: Wto 05 Lut, 2019 12:59   

Hej mamy luty. Ja z dziećmi radzimy sobie dobrze. Można powiedzieć życie poukładane - bez alko-żony. !3 lutego pierwsza rozprawa w sądzie o zabezpieczenie alimentów i miejsca pobytu dzieci. Żona w Koszalinie pozew odebrała, zadzwoniła i miała pretensje że głupoty powypisywałem . A ja tak delikatnie ten pozew napisałem. Generalnie mam to gdzieś co mówi. Z terapeutką pracujemy nad uzależnieniem od żony. Muszę to przepracować co robię. Rodzina mojej żony szybko się odwróciła ode mnie to zrywam kontakt. Oni wszyscy maja problem z alkoholem to niech sobie w tym piekiełku robią swoje. Motocykl próbnie złożony a teraz rozbiórka i malowanie - wiosna nadchodzi. :gitara:
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Wto 05 Lut, 2019 13:06   

Ciekawy jestem tego susła :-D :-D :-D I ogólnie cieszę się, że dajesz sobie radę Teder. :-D :-D :-D Alleluja i do przodu bracie :-D :-D
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
kaki 
przyjaciel forum


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 03 Sie 2016
Posty: 285
Wysłany: Wto 05 Lut, 2019 17:56   

Teder napisał/a:
Generalnie mam to gdzieś co mówi.

Naprawdę Teder? To temu przeczy:
Teder napisał/a:
miała pretensje że głupoty powypisywałem . A ja tak delikatnie ten pozew napisałem.


Do sądu ma iść prawda - a ta delikatna nie jest w Twoim przypadku.

Po co chcesz znów chronisz swoją żonę?

Teder, pracuj nad uwolnieniem siebie.
_________________
Jestem, czuję, myślę, działam.
 
 
 
Teder 
przyjaciel forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 91
Wysłany: Wto 05 Lut, 2019 21:17   

Damy rade - poczyniłem już pewne kroki.
 
 
Teder 
przyjaciel forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 91
Wysłany: Czw 07 Lut, 2019 14:18   

Była u nas pani kurator sądowy. Wizyta przebiegła bardzo dobrze. Kolejny krok w drodze do uwolnienia się od alko-żony. Oby to uwolnienie nam przyniosło spokój i prostą drogę a mojej żonie otrzeźwienie i chęć leczenia się - normalnego życia bez alkoholu.
 
 
romcio 
Administrator


Pomógł: 7 razy
Wiek: 60
Dołączył: 24 Gru 2006
Posty: 656

Wysłany: Pią 25 Paź, 2019 16:05   

Temat fajny ...warto kontynuować :)
_________________
Najlepszym i najskuteczniejszym udziałem w poprawianiu świata jest odnalezienie spokoju w sobie samym.
 
 
Teder 
przyjaciel forum


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Wrz 2018
Posty: 91
Wysłany: Nie 22 Lis, 2020 16:26   

Dużo czasu minęło. Życie moje i moich dzieci wróciło do normy - praca i czas robią swoje. Historię zakończyłem na czerwcu 2019 r. Co się wydarzyło po drodze. Cóż można powiedzieć standard. Alko żona uciekła od swojego nowego partnera - podobno katował ją i prawie zatłukł - dużo pili. Trafiła znowu na odwyk i na terapię. W październiku 2019 r sąd rodzinny ogłosił wyrok rozwodowy dając mi opiekę nad dziećmi a żonie zabierając całkowicie prawa rodzicielskie. Okazało się że ex żona jest w ciąży z panem który tak bardzo ją tłukł. Szkoda komentować. Niestety okazało się po urodzeniu tego dziecka według prawa ja jestem ojcem. Polska rzeczywistość i Polskie prawo rodzinne rozbraja. Wciąż czekam na sprawę sądową o zaprzeczenie ojcostwa. Człowiek chciałby się uwolnić ale to nie możliwe. Jako że ex-żona nie płaci alimentów to płaci je fundusz alimentacyjny. Z tego powodu też systematycznie jestem ciągany na Policję a niedługo odbędzie się sprawa karna gdzie jestem wezwany na świadka. O stosach pism od komorników szkoda gadać. W czerwcu zmarł mój ojciec a w październiku przeszedłem bardzo ciężko zarażenie Koronawirusem. Mówi się że co nas nie zabije to wzmocni. To jest prawda - nic mnie już nie rusza - to znaczy na pewno rusza ale nie zaburza życia. Od początku 2020 r. żona bardzo mało się z nami kontaktuje a ja i dzieci o to nie zabiegamy. Od kiedy moje dzieci wiedzą o rodzeństwie przestały się interesować matką - to smutne ale tak jest im lepiej. Na dzień dzisiejszy nie wiem co się dzieje z moja ex żona alkoholiczką. Po 18 latach wspólnego życia rozjechały się nasze drogi całkowicie.
Ostatnio zmieniony przez Teder Nie 22 Lis, 2020 16:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
deratyzator 
moderator

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 1816
Wysłany: Wto 24 Lis, 2020 16:11   

Treeedeer :gitara: :gitara: :-D Ogromnie ciesze się że zajrzałeś do nas. Życie. Od kiedy pogodziłem się z tym co jest i jak jest żyje się mi dobrze. Nie walczę z tym na co nie mam wpływu, zmieniam tylko to co mogę zmienić. Dziękuje Bogu za każdy dzień za wszystkie doświadczenia doświadczenia są po coś. Te wdzięczności pomagają mi. Ważne jest też dla mnie pozbywanie się uzależnień od rzeczy, ludzi. Jest tak jak ma być nie inaczej.
Cieszę się że dajesz radę. Mogę sobie tylko wyobrazić ile przeszedłeś, ile wysiłku kosztowała cię obrona dzieci. W AA są takie obietnice - nadejdą jeszcze wspaniałe chwile dla jednych wcześniej dla innych później. Jeżeli będziemy postępowali zgodnie z zasadami napewno nadejdą. Treder ogromny szacunek dla Ciebie :-D :-D . Pogody Ducha i słonecznych dni :gitara: :gitara: :gitara:
_________________
Nie walczę z nikim i niczym

Poglądy, które prezentuje nie są oficjalnym stanowiskiem Wspólnoty Anonimowych Alkoholików
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12